Twoje zakupy

0.00 zł

O Nas

Ponad 50 marek z całego świata, w tym wiele Polskich zabawek, dla dzieci w różnej tematyce. Zapewnij dzieciom zabawę i edukację.

SuperMisio.pl powstał w Listopadzie 2014 roku. To nie tylko zabawki, gry i puzzle; ale również wózki, foteliki samochodowe i wszeliego rodzaju akcesoria wspomagające edukację i rozwój Twojego dziecka.

Naszą misją jest łączenie wiedzy z produktami renomowanych firm, by zapewnić Państwu najlepsze wrażenia z zakupów w SuperMisio.pl oraz korzystaniaz kupionych zabawek.
Co Nas wyróżnia?
  • Bezpieczeństwo zakupów
  • Przejrzysta informacja o wyszystkich kosztach
  • Czytelne przedstawienie sposobów płatności
  • Niezwłoczna informacja o terminie dostawy
  • Możliwość zwrotu towaru
  • Certyfikowany regulamin
Łatwość i wygoda w dokonywaniu płatności

Płatności w SuperMisio.pl można dokonać w łatwy sposób za pomocą kart VISA, VISA electron, Master Card czy transferuj.pl z ponad 50 banków (mbank, Alior bank, Inteligo i wiele wiele innych)

Wszystkie kroki wykonasz bez konieczności wychodzenia z domu.
Szybka wysyłka

Korzystamy z obsługi firm kurierskich (DPD lub Siódemka) zapewniających bezproblemową dostawę zamówionego przez Państwa towaru.

Wszystkie kroki wykonasz bez konieczności wychodzenia z domu.
Słuchanie opinii Klientów

Słuchanie opinii Klientów Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna. Dlatego sklep SuperMisio.pl zapewnia możliwość zostawienia opinii o dokonanych właśnie zakupach za pośrednictwem serwisu Opineo, a także na naszym fanpage na facebooku.

Życzymy miłych i owocnych zakupów

- Zespół SuperMisio.pl
Niech Moc zabawek będzie z Wami
Okazje.info
Pobieranie danych...